Otwarty Turniej Zespołów JUMP & FITNESS jest cyklicznym imprezą odbywającym się raz do roku.

Pierwsza edycja miała miejsce 26.11.2016r. w Łodzi.

Turniej jest pierwszą i jedyną imprezą zbudowaną na zasadach współzawodnictwa Zespołów z klubów fitness. Do tej pory wszelkie imprezy branżowe były skierowane albo do profesjonalistów albo do amatorów.

Wykraczamy poza dotychczasowe zasady imprez branżowych i nadajemy tej imprezie inny, nowy i unikalny kształt!

Celem imprezy jest konfrontacja Zespołów Z KLUBÓW FITNESS z całej Polski reprezentujących zarówno najnowszą i cieszącą się ogromnym zainteresowaniem formę zajęć fitness na trampolinach jak i klasyczne zajęcia dance aerobic.

Impreza łączy na parkiecie profesjonalistów – czyli instruktorów z amatorami fitnessowymi w tej samej drużynie (czyli klienci klubów, którzy w dance aerobic i jumpingu znaleźli swój sposób na zdrową rekreację sportową).

Turniej daje możliwości spróbowania swoich talentów estradowych, nie tylko instruktorom ale też miłośnikom Jumpingu i Fitnessu, którzy do tej pory ćwiczyli wyłącznie w zaciszu swoich klubów fitness. A dodatkowo efekt rywalizacji dodaje smaku i wspaniałych sportowych emocji !

II EDYCJA – 14.10.2017r. Łódź:

Zespoły występują w dwóch kategoriach:

1. Fitness na trampolinach.

2. Fitness Dance.

    Każdy Zespół musi składać się z minimum z 7 zawodników.

    Każdy Zespół musi być zgłoszony przez Instruktora Fitness/Jumping jako reprezentant z danego klubu „macierzystego”, który będzie jednocześnie KAPITANEM ZESPOŁU.

    W skład Zespołu musi wchodzić minimum 1 Instruktor z kwalifikacjami (Instruktor Fitness lub Instruktor Jumping legitymujący się certyfikatem ukończenia szkolenia w zakresie Fitness lub Jumping);

    wobec pozostałej części zawodników nie stosuje się żadnych wymagań (mogą to być zarówno amatorzy fitness jak i klienci klubów;

    liczba instruktorów względem zawodników amatorsko/rekreacyjnie uprawiających fitness nie może być większa ,jeden zawodnik może reprezentować na Zawodach wyłącznie jeden klub fitness.

Szczegółowe informacje w zakładce: Reglamin.

3. pierwsze miejsca otrzymują  PUCHAR i medale

    Jeśli jesteś instruktorem, który kocha tańczyć, uwielbia choreografię i ma swoją grupę wiernych fitnessowo-dancowych i jumpowych maniaków to ta impreza jest szansą na to by pokazać NA CO WAS STAĆ !